Lucia, Jamník

Mám veľmi dobrú skúsenosť, šaty sa mi podarilo predať prostredníctvom Vašej stránky. Veľmi milá, ústretová komunikácia, stále nové info, rady a tipy ako zaujať svojim inzerátom, môžem len odporúčať ?? Ďakujem ??

Reakcia LALA MARKET: „Jeeej, ďakujeme krásne Lucka :)“

Daša Filkornová, Bratislava

Podla mna to robite super - od skveleho napadu, cez prevedenie, az po komunikaciu a poradenstvo. Som skutocne rada, ze sa moje saty podarilo predat prave vdaka vam! Drzim palce do buducna :)

Reakcia LALA MARKET: „Ďakujeme pekne Dáška. Takéto pekné slová nás vždy neskutočne potešia :)“

Michaela, Humenné

S Lalamarketom som maximálne spokojná. Šaty som mala v ponuke na viacerých platformách, tu sa mi ich podarilo predať, a to v rekordne krátkom čase. Ďakujem veľmi pekne za Vaše služby. Keby som vedela o tejto platforme pred svadbou, kupovala by som šaty určite odtiaľ :)

Reakcia LALA MARKET: „Ďakujeme za krásne slová, veľmi ste nás potešili :)“

Terézia, Bratislava, Senec

Úžasná platforma, vďaka ktorej som mohla aj ja predať svoje svadobné šaty a tak sa z nich môže tešiť ďalšia budúca nevesta. Je vidieť, že to robíte s láskou a radosťou. Držím palce, aby ste mali čo najviac spokojných nevestičiek :)

Reakcia LALA MARKET: „Robíme :) Ďakujeme za krásne slová, Terka :)“

Veronika, Banská Bystrica

Úžasný portál. Keď som potrebovala úpravy s fotkami ochotne mi pomohli. A moje svadobné šaty sa nakoniec predali vďaka portálu lala market. Takže za mňa úžasná voľba.

Reakcia LALA MARKET: „Tešíme sa, Veronika :)“

Diana, Trnava

Šaty si nakoniec našli novú majiteľku, čomu sa veľmi teším, teda predaj bol úspešný. Čo sa mi nie až tak pozdáva, že za inzerát sa platí, pritom na iných predajných portáloch sa platí len v prípade ak chce daný človek topovať inzerát (ja už som mala inzerát niekoľko mesiacov na stránke). Ako plus vnímam že mi LALA MARKET poslal upozornenie na email, že mi záujemci poslali správu. Mala som tak okamžitú informáciu.

Reakcia LALA MARKET: „Máme veľkú radosť, že si Vaše šatičky našli novú majiteľku :)“

Simona, Jelenec

Ďakujem Lala marketu a všetkým ľudom, ktorí za ním stoja. Je to skvelá platforma, vďaka ktorej som predala svoje šaty do dvoch mesiacov od svadby. Odporúčam všetkým nevestám, ktoré predávajú alebo kupujú svadobné šaty, aby tuto stránku lalamarket navštívili.

Reakcia LALA MARKET: „Ďakujem krásne, Simonka :)“

Lenka, Bratislava

skvela platforma, pre predaj svadobnych siat.

Reakcia LALA MARKET: „Ďakujeme, Lenka :)“

Zuzana, Bratislava/Košice

Moje svadobné šaty sa predali v priebehu jedného mesiaca! Lala market odporúčam vsetkym čerstvým nevestám, ktoré rady posunu svoje šaty ďalej a rovnako budúcim nevestám - vyber je pestrý :) Zuzka

Reakcia LALA MARKET: „Ďakujeme za peknú recenziu :)“

Barbora, Kysucké Nové Mesto

stránka je prehľadná, dá sa v nej perfektne vyhľadávať podľa špecifikácii nájde presne zvolený štýl šiat rovnako pri predaji veľmi ľahké zadanie popisu šiat pomocou pár krokov

Reakcia LALA MARKET: „Tešíme sa, že s nami máte dobrú skúsenosť :)“

Simona, Jelenec

Drahé kupujúce a predávajúce nevesty, na základe vlastnej skúsenosti by som Vám chcela odporučiť stránku LALA MARKET. Šaty som vyše roka ponúkala aj cez iné webové stránky a portály, ale bez úspechu. Vďaka stránke LALAMARKET som ich predala za pár mesiacov. Majú to tu veľmi dobre vymyslené a komunikácia je rýchla a bezproblémová. Drahý LALA MARKET prajem Ti veľa ďalších spokojných neviest.

Reakcia LALA MARKET: „Ďakujeme za krásne slová, veľmi si to vážime :)“

Beata, Bratislava

Velmi pekne dakujem za aktivnu komunikaciu, rady a zverejnovanie mojej ponuky. Saty sa podarilo posunut a som rada, ze padnu na uzitok niekomu dalsiemu.

Reakcia LALA MARKET: „Aj my Vám veľmi krásne ďakujeme a oceňujeme, že ste sa rozhodli šatičky darovať :)“

H_Lucia, Spišská Nová Ves

Prostredníctvom LALA Marketu sa mi podarilo predať svoje vysnívané svadobné šaty a tak sa z nich mohla tešiť ďalšia nevesta. Oceňujem komunikáciu a pomoc všetkých, ktorí zabezpečujú chod LALA Marketu a prajem tomuto svadobnému second handu, aby o ňom vedelo viac a viac neviest.

Reakcia LALA MARKET: „Ďakujeme krásne, Lucka :)“

Veronika, Trnava a Zlaté Moravce

Tento portál je super nápad. Šaty som konečne predala po neúspešnom inzerovaní na sociálnych sieťach. Nech sa darí! :)

Reakcia LALA MARKET: „Zo srdca ďakujeme :)“

Kristy, Pezinok

Ďakujem za Vašu perfektnú stránku. Vďaka nej už mesiac po sobáši môžu moje šaty robiť radosť ďalšej nevestičke. Ste skvelí v tom, čo robíte. Pokračujte =)

Reakcia LALA MARKET: „Ďakujeme za krásne slová a podporu :)“

Mirka, Poprad

S LALA MARKET som veľmi spokojná :) Vďaka tejto stránke sa mi podarilo šaty rýchlo predať. Na stránke sa jednoducho orientuje, ponuku pridáte rýchlo, pripadne Vám tím LALA MARKET pomôže :) Jednoznačne odporúčam :)

Reakcia LALA MARKET: „Máme veľkú radosť, že máte pozitívnu skúsenosť! Ďakujeme pekne, Mirka :)“

Michaela, Bratislava

Bolo by super, keby po doručení správy do schránky posielate notifikáciu o správe na registračný e-mail.

Reakcia LALA MARKET: „Ďakujeme za pripomienku. E-mailové notifikácie o nových správach už sú súčasťou nášho portálu.“